Gösterişli, Albenisi Yüksek, Web Sitesi İstermisiniz?
+9 0.539 599 21 35 / Yasin EKEN
  • Harikulade Bir WEB SİTESİ Sahibi Olmak İster misiniz?
  • DOMAİN Tescil İşlemleri
  • WEB HOSTİNG Tescil İşlemleri
  • ARAMA MOTORU Optimizasyon İşlemleri
  • ÜRÜN FOTOĞRAFI Çekim İşlemleri
  • BANNER TASARIMI İşlemleri
GOOGLE'DA NASIL ÇIKACAĞIM

Hoş geldin;

SEO (Search Engine Optimization),arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır.

Arama motorları diye tabir edilen google, yahoo, yandex vs.. sistemlerdir.En çok tercih edileni hepimizin günlük hayatta kullandığımız google arama motorudur.Siteniz yapıldıktan sonra google arama motorunda üst sıralarda sitenizin yer almasını isteyebilirsiniz.Sitenizin üst sıralarda yer alması için sitenizin işlevselliği iyi olması gerekir.

Sitenizin üst sıralarda yer alması için gerekli incelemelerin yapılması gerekiyor.Ne gibi incelemeler dersen öncelikle ne iş yapıyorsun, hedef kitle neresi yani kime ne satıyorsun, tercih ettiğin bölgeler var mı? Konya da satayım, Ankara da görünmeyeyim gibi.Bu tür sorulara cevap alınmadan çalışmalar zorlaşır.Bu iş hep analiz gerektiriyor.

Çeşitli yollarla siteni üst sıralara taşıyoruz kendinden emin konuşanlara karşı söyleyeyim sana bizim iki yolumuz var.

Birincisi; bize hangi kelimeler yazıldığında sitenin çıkmasını istiyorsan o kelimeleri senden öğrenip google’dan belli bir müddet için satın alıyoruz.Para çekiyor tıklandıkça.Bu yolun aktif olması için bize vereceğin kelimelerin kaç paraya satışa çıktığını öğrenmek gerek.

İkincisi; bize vereceğin kelimelerden domainler türetip sitene bağlamak.

Ama bir de bakarsın senin istediğin kelimeleri sitenin metalarına yazarız da bir gün pat diye çıkarsın.İşte google bizim elimizde değil.Google bu işten para kazanıyor.O yüzden sen sandalye üretiyorsun diyelim bir site inşa ettiriyorsun ve google da ilk sırada çıkayım istiyorsun.Yüzlerce sandalye üreten firma varken senin birinci sırada çıkmanın şartları var oluşunca zamanla belki çıkarsın google isterse çıkarır diğer türlü yukarıda belirttiğimiz iki yoldan birini seçmelisin.

Senin için aşağıya iletişim bilgilerini bırakıyorum istediğini bize ilet.KAHVE içmeye de en kısa sürede beklerim.Adres Bilgileri
Fevzi Çakmak Mahallesi.Aykent Ayakkabıcılar Sitesi.1.Sokak (10671 Sok) No:17
Karatay / KONYA / TÜRKİYE

Gsm
0.539 599 21 35 - Yasin EKEN

Email
bilgi@konya-web.com
yasineken@hotmail.com
© Copyright 1989-2016 konya-web.com
Web Sitesindeki bilgiler tarafımızdan değiştirilebilir.
Bu değiştirlen bilgiler tarafımızca saklı tutulabilir.
BİZİ TAKİP EDİN
DESTEK AL