Gösterişli, Albenisi Yüksek, Web Sitesi İstermisiniz?
+9 0.539 599 21 35 / Yasin EKEN
  • Harikulade Bir WEB SİTESİ Sahibi Olmak İster misiniz?
  • DOMAİN Tescil İşlemleri
  • WEB HOSTİNG Tescil İşlemleri
  • ARAMA MOTORU Optimizasyon İşlemleri
  • ÜRÜN FOTOĞRAFI Çekim İşlemleri
  • BANNER TASARIMI İşlemleri
TASARIM İSTİYORUM

Hoş geldin;

Tasarım kısmını sadece banner tasarımı ile kısıtladık.Senin için gazete veya dergi sayfalarında yer alacaksan reklam tasarlayabiliriz.Ayrıca sosyal medya sayfan veya sitende yer alacak şekilde bir banner tasarımı da yapabiliriz.Sosyal medya sayfan için tasarımı yaparız sayfana bunu yükleriz ama beğen butonunu çökertmek sayfandaki kişilere ait.İster beğenirler ister beğenmezler yani.

Banner tasarım; konusu, ne zaman kullanılacak, hedef kitlesi çok önemlidir.Şöyle ki Kurban Bayramı ile ilgili bir çalışma yaptıracaksın diyelim bayram çoktan geçmiş bu çalışma işe yaramaz.Ancak bunu bir sonraki bayramda kullanabilirsin.Mesela senin logonda mavi renk hakim diyelim, sen gidip çalışmayı aykırı bir renkte yaparsan bir de üstüne “Ne Güzel Oldu, Patron Bayılacak, Ben de Yapardım da Vakit Yok” dersen çalışmayı sen beğenirsin başkası değil.

Mesela resimde gördüğün reklamda Wolkswagen bir araba üretmiş bunun elektrikle çalışacağını ima etmektedir.Reklam çok uygun olmuş.Reklam anlaşılıyor, mesajı net olarak ortada.Bir de aşağıdaki reklama bak ne anlıyorsun. Mahallesinde çalışan daha bulunduğu şehirden ayrılamayan bir firmayı anlatıyor.Ürün veya hizmeti siz mahallede komşularınıza satacaksanız sorun yok.İşi ehline bırakın sizin için uygun olan ne ise onun üzerinde çalışıp üretsin.
Senin için aşağıya iletişim bilgilerini bırakıyorum istediğini bize ilet.KAHVE içmeye de en kısa sürede beklerim.Adres Bilgileri
Fevzi Çakmak Mahallesi.Aykent Ayakkabıcılar Sitesi.1.Sokak (10671 Sok) No:17
Karatay / KONYA / TÜRKİYE

Gsm
0.539 599 21 35 - Yasin EKEN

Email
bilgi@konya-web.com
yasineken@hotmail.com
© Copyright 1989-2016 konya-web.com
Web Sitesindeki bilgiler tarafımızdan değiştirilebilir.
Bu değiştirlen bilgiler tarafımızca saklı tutulabilir.
BİZİ TAKİP EDİN
DESTEK AL